Змагання Warrior Games 2022

Що таке Warrior Games?

Warrior Games- це адаптивні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення та хвороби внаслідок бойових дій.

Яким був процес підготовки Української збірної?

Спочатку, співзасновниця FF та головна тренерка Яновська Олена визначила в якому виді спорту кожен із спортсменів може себе проявити якнайкраще. Наступним кроком стала спільна плідна робота тренерів FF та учасників із подальшим відстеженням їх результатів на кожному етапі підготовки. Раз на тиждень під керівництвом головного тренера, проводилися загальний збір всіх членів команди, де підбивалися підсумки роботи а також відбувався контроль загального стану учасників.

Протягом п’яти тижнів наша команда тренувала хлопців та дівчат у Великій Британії, на базі реабілітаційного центру Blind Veterans. Завдяки продуктивним заняттям та якісному відпочинку, учасники суттєво підвищили свої спортивні показники.

Який був результат?

Українська збірна досягла неймовірних результатів в різних  категоріях протягом участі у WARRIOR GAMES 2022, завоювавши 87 медалей, більша частина з яких – золото.

 

Fortitude Foundation пишається досягненнями наших ветеранів та роботою тренерів. Їх жага до самовдосконалення та невтомна праця -  надихають.

Разом до підкорення нових вершин!